برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
نشر اپ آنون در سافت روژ

نشر اپ آنون در سافت روژ

اگر به خرید و فروش وسایل دست دوم علاقمند هستید، آنون بهترین جا برای این کار است. این اپلیکیشن بستری ایجاد کرده برای کاربران تا به راحتی اقلام خود را در آن به فروش بگذارند و یا در میان وسایل فروشی سایر کاربران به گشت و گذار بپردازند و آنچه را که دوست دارند، خریداری نمایند.

آنون آگهی های فروش را بر اساس شهر و موضوع طبقه بندی می کند. در بخش موضوعات این برنامه می توان مواردی همچون «املاک، وسایل نقلیه، لوازم الکترونیکی، گیتار، ساعت، لباس عروس، فرش، ماشین قدیمی، اجاره آپارتمان و… » را مشاهده نمود. با انتخاب هر کدام از این موضوعات آگهی های مربوط به آنها نمایش داده می شوند. کلیه آگهی ها دارای قیمت و تصویری از جنس مربوطه هستند. با انتخاب هر یک از اقلام می توان تصاویر و توضیحات فروشنده را مشاهده نمود و از قیمت مطلع شد. آنون هیچگونه مسئولیتی را برای پرداخت الکترونیکی و یا جا به جایی اقلام بر عهده نمی گیرد و این خود شما هستید که باید با شماره فروشنده تماس بگیرید و جهت خرید قراری را تنظیم نمایید.

اما چنانچه تمایل دارید تا شما هم اجناس تان را به فروش برسانید، تنها کافی است تا ایمیل خود را در آنون ثبت کرده و سپس آگهی خود را بر روی آنون بگذارید. در آگهی باید عکسی از جنس مورد نظر، توضیحات و قیمت، و نیز مشخصات تماس خود را وارد نمایید و سپس آن را در دسته بندی مناسب قرار دهید.

فراموش نکنید که نصب آگهی بر روی آنون منع قانونی ندارد و رایگان می باشد

جهت دانلود نرم افزار دکمه زیر را فشار دهید

منبع : سافت روژ

دیدگاه خود را بنویسید